В Україні спрощено порядок реєстрації нерухомості на селі

  В.о. президента Олександр Турчинов підписав закон, що спрощує порядок здійснення державної реєстрації прав власності на нерухомість , побудовану в сільській місцевості до 5 серпня 1992 року. Про це 7 травня повідомляє  Інтерфакс- Україна з посиланням на прес-службу президента.


  Відповідно до підписаного закону, тепер для державної реєстрації таких об'єктів достатньо надати заяву та виписку з погосподарської книги. Виписку з погосподарської книги за місцем знаходження такої нерухомості надаватиме сільський голова або відповідна архівна установа.
  При цьому в таких випадках для проведення держреєстрації прав власності на нерухомість технічний паспорт не надається , за винятком , коли у виписці з погосподарській книги відсутні дані щодо технічної характеристики об'єкта , пояснили в Укрдержреєстрі .

  Закон також передбачає , що засвідчують право власності на землю документами під побудовану в сільській місцевості до 5 серпня 1992 нерухомість будуть вважатися рішення сільради про передачу земельної ділянки у користування або власність .

  Раніше Асоціація фахівців з нерухомості України (АСНУ ) запропонувала відзначити податок з продажу нерухомості .
  Попередній матеріал
  Одесу буде охороняти спецбатальон "Київ-1"
  Наступний матеріал
  Київський територіальний виборчком вирішив засідати безстроково