В НАЕК "Енергоатом" створюють антикорупційний підрозділ

  З метою упередження виникнення проявів корупції  ДП НАЕК «Енергоатом» активізує виконання положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та створює спеціальний підрозділ. Про таке повідомляють перс-службі НАЕКу.

  Згідно з повідомленням, для виконання цього завдання в «Енергоатомі» створено підрозділ, уповноважений вирішувати питання запобігання та протидії корупції, а в ключових відокремлених підрозділах Компанії будуть призначені посадові особи, відповідальні за вирішення цього питання.

  "Основною метою їх діяльності буде забезпечення реалізації норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», вжиття превентивних заходів, спрямованих на недопущення корупційних явищ в Компанії, ведення роз’яснювальної роботи в трудовому колективі з питань антикорупційного законодавства, виявлення фактів корупційних дій з притягненням винних осіб до відповідальності. Найближчим часом будуть розроблені всі необхідні внутрішні нормативні акти, необхідні для реалізації даної місії в Компанії", - повідомляють в ДП НАЕК «Енергоатом».

  Варто нагадати, що «Енергоатом», як найбільша державна енергогенеруюча компанія, яка щорічно потребує на фінансування власних виробничих, інвестиційних та соціальних програм близько 20 млрд грн., постійно знаходиться в зоні підвищеної корупційної небезпеки.  

  Попередній матеріал
  В Монреалі пройшла акція проти російської окупації Криму
  Наступний матеріал
  Держдума денонсувала угоди про базування ЧФ у Криму