В Мінмолодьспорту вирішили створити Координаційну раду з національно-патріотичного виховання

  При Міністерстві молоді та спорту України буде створено міжвідомчу Координаційну раду з національно-патріотичного виховання, до якої будуть залучені представники Міністерства оборони України, Міністерства освіти та науки, народні депутати, представники громадських організацій.

  Про це у прес-службі відомства повідомили ввечері 22 грудня.

  "Я неодноразово говорив про те, що національно-патріотичне виховання молоді є одним з пріоритетів діяльності Мінмолодьспорту. Минулого тижня на засіданні-нараді по цьому питанню мали конструктивну розмову із небайдужими людьми – громадськими активістами, викладачами, спортсменами та тренерами щодо питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Щоб виростити та виховати здорових, сильних українців, маємо працювати над патріотичним вихованням молоді щодня. Я радий, що знайшов підтримку у представників громадських організацій, Міністерства оборони, Міністерства освіти і науки щодо спільної роботи у цьому напрямку", - зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

  Під час засідання-наради було озвучено чимало пропозицій. Зокрема, народний депутат Олег Петренко, член Комітету Верховної Ради з питань сім`ї, молодіжної політики та спорту вважає за необхідне створити окремий підкомітет з питань національно-патріотичного виховання.

  Незабаром за ініціативи Ігоря Жданова в Мінмолодьспорту також буде створено окремий структурний підрозділ, який працюватиме над стратегією національно-патріотичного виховання та її практичним втіленням.

  Попередній матеріал
  Фінляндія посилює військову активність у Балтиці через агресивні дії росіян
  Наступний матеріал
  У Держфіскальній службі прогнозують скорочення надходжень податку на прибуток

  В Донецьку молодь привітала Пушиліна у футболках "Донецьк - це Україна"

  Працівники Мінмолодьспорту здали кров для осіб, які постраждали в АТО

  Мінмолодьспорту України та Британська рада розпочинають спільний проект

  Українська молодь долучиться до програми обмінів США "Відкритий світ"