В Адміністрації Президента скасовано паперовий документообіг

  В Адміністрації Президента України скасували паперовий документообіг і почали перехід на електронний документообіг. Про це 20 серпня повідомив заступник глави АПУ Дмитро Шимків, повідомила прес-служба Президента України.


  За словами Шимківа, це передбачено розпорядженням голови Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна від 19 серпня п.р.

  "Припиняємо паперовий документообіг і переходимо на електронну обробку документів. Це стосується розпоряджень з питань основної діяльності, доручень керівництва АПУ, службових, доповідних записок, заявок різних структурних підрозділів, інших документів, якими обмінюються підрозділу", - сказав Шимків.

  Він зазначив, що мова йде про перехід на активне використання електронної пошти, оскільки більшість питань можна вирішити саме з її допомогою.

  Зараз готується положення про принципи листування, визначення важливості листів і т.д.

  За словами Шимківа, завдяки підвищеному захисту документів співробітники АП матимуть не тільки постійний і оперативний доступ до службової кореспонденції через мобільні пристрої зв'язку, а також до інформації про всіх посадових осіб.

  "Ця система значно розширює можливості кожного працівника. Він зможе оперативно обробляти матеріали, узгоджувати графіки роботи, працювати з документами, організовувати наради, відео-конференції серед чиновників", - підкреслив заступник глави АПУ.

  Також, за його словами, скасовується функція контролю за виконанням доручень як така, візування документів. Департамент контролю, реєстрації кореспонденції та відстеження виконання залишається лише в частині вхідної кореспонденції, прийому звернення громадян.
  Попередній матеріал
  Мінфін пропонує перерахунок валютних кредитів у гривневі по курсу 8 грн.
  Наступний матеріал
  Путінські "гуманітрні конвоїри" почали заїжджати до України