Уряд скасував виплати екс-чиновникам "за сумлінну працю"

  На своєму засіданні 9 липня Уряд прийняв постанову, якою скасував цілу низку постанов попередніх урядів про пільги для чиновників.


  Як зазначив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак на брифінгу за підсумками засідання Уряду, Кабмін скасував пільги для колишніх високопосадовців, а також для їхніх родин, які мають право на безкоштовне медичне та санітарно-курортне лікування.
  "Пільги при оплаті проживання в об’єктах Державного управління справами теж скасовано", – відзначив урядовець.

  Міністр пояснив, що процес позбавлення пільг чиновників відбувається планомірно.
  "Ми дійдемо до абсолютно всіх, хто паразитує за рахунок держави. Громадяни не утримуватимуть колишніх, нинішніх і майбутніх чиновників у розкоші", – наголосив Остап Семерак

  За його словами, ще однією постановою Уряд позбавив одноразових та систематичних виплат колишніх чиновників за так звану сумлінну працю, безперервний стаж та інше.
  "Тобто, фактично ми позбавили цілу армію колишніх бюрократів надбавок, за рахунок яких збільшувалися їхні пенсії. Жодних таких надбавок більше не буде", – запевнив Міністр.

  Також він повідомив, що Кабінет міністрів звернувся до президента України та Верховної Ради з проханням скасувати пільги всім колишнім керівникам урядів, генералам армії, радникам юстиції та іншим чиновникам, чиє забезпечення регламентовано указами Глави держави та постановами Верховної Ради України.
  Нагадаємо,  Віталій Кличко запланував спеціальну нараду, аби подолати корупцію у столиці.
  Попередній матеріал
  Порошенко констатує втрату прихільності громадян у сепаратистів на Сході
  Наступний матеріал
  Інститут національної пам'яті отримав статус центрального органу виконавчої влади