Уряд затвердив обсяги державного замовлення освітянам

  Уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою та перелік державних замовників. Про це 11 червня повідомляється на "Урядовому порталі".


  Зокрема, повідомляється, що для Міністерства освіти інауки затверджено обсяг державного замовлення на прийом: молодших спеціалістів – 59,4 тис. осіб, бакалаврів – 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

  Таким чином кількість місць державного замовлення розподілятиметься конкурсною комісією МОН серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки, на конкурсних засадах.

  "У цьому році розподіл місць державного замовлення здійснюватиметься за 45 галузями знань, 290 спеціальностями ОКР молодшого спеціаліста, 152 напрямами ОКР бакалавра, 470 спеціальностями ОКР спеціаліста та 496 спеціальностями ОКР магістра. В останні п’ять років розміщення державного замовлення за напрямами (спеціальностями),здійснюється з урахуванням профільності вищих навчальних закладів", - підкреслили у Міносвіти.

  Також зазначено, що проект урядової  постанови буде доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених підчас засідання Уряду.
  Попередній матеріал
  Порошенка закликають до тотальної люстрації чиновників і суддів
  Наступний матеріал
  На Рівненщині відремонтували більше 50 одиниць бойової техніки ЗСУ