Уряд створює департамент моніторингу майна чиновників, суддів та прокурорів

  Кабінет Міністрів України доручив Державній фіскальній службі України створити департамент для моніторингу та перевірок декларацій щодо майнового стану вищих державних посадових осіб, суддів і прокурорів.

   

  "Сьогодні ми ухвалюємо постанову про порядок проведення перевірок, і я вже хочу зазначити, що, окрім органів виконавчої влади, під дію закону потрапляють прокурори, слідчі, судді та інші категорії, які, на превеликий жаль, мають досить сумнівну репутацію в українських громадян", – зазначив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Він доручив Державній фіскальній службі створити окремий департамент службі з моніторингу та перевірки декларацій зі з'ясуванням майнового стану вищих державних посадових осіб, суддів і прокурорів.

  Вчора президент України Петро Порошенко підписав закон про очищення влади. Документ передбачає проведення перевірок державних службовців та прирівняних до них осіб.

  За словами прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, під дію закону про люстрацію потрапляють близько мільйона чиновників. 

  Попередній матеріал
  Російські безпілотники продовжують розвідку у напрямку Маріуполя та Херсонщини
  Наступний матеріал
  Бойовики "Ісламської держави" захопили штаб курдських ополченців в Кобані