Уряд презентував у Брюсселі проект виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС

  Метою максимально ефективного виконання Україною своїх зобов’язань, взятих на себе під час підписання Угоди про асоціацію, є розбудова оновленої системи взаємодії органів виконавчої влади та громадянського суспільства України.
  Про це, як повідомляє "Урядовий кур’єр",  заявив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак у Брюсселі під час зустрічі високого рівня.

  Міністр розповів, що в рамках імплементації Угоди буде створено Українську частину Ради асоціації, яку очолюватиме Прем’єр-міністр України.

  "Українська частина Ради асоціації ухвалюватиме всі стратегічні рішення в сфері європейської інтеграції", – наголосив український урядовець.

  Водночас, за словами міністра, Кабінет міністрів України планує запровадити Українську частину Комітету асоціації, до складу якого увійдуть заступники міністрів з євроінтеграції. Як зауважив Остап Семерак, ці заступники міністрів нестимуть персональну політичну відповідальність за реалізацію рішень двосторонніх органів Україна-ЄС за секторальним принципом.

  Остап Семерак нагадав, що вперше в історії Урядом України започатковано відкритий відбір на заміщення згаданих політичних посад.

  Урядовець зазначив, що загальна координація діяльності органів виконавчої влади здійснюватиметься через Урядовий офіс з питань європейської інтеграції. Крім того, Офіс виступатиме також як контакт-пойнт для взаємодії з Групою підтримки України, яку очолює Петер Балаш.

  "На наш погляд, представлений механізм є оптимальним, оскільки він є максимально адаптований до існуючої системи прийняття рішень Кабінетом Міністрів України", – зауважив Остап Семерак.

  Міністр також висловив сподівання, що запропонована модель стане інструментом виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

  "Уряд України очікує, що ЄС без зайвих затримок надасть Україні відповідну технічну та експертну допомогу", – додав урядовець.
  Попередній матеріал
  У донецьку викрали священика - УПЦ КП
  Наступний матеріал
  Канал "Сіверський Донець – Донбас" почали ремонтувати