Українські водії вже в травні будуть платити за документи менше

  Починаючи з травня цього року українські водії отримають можливість платити за бланки водійських документів майже вдвічі дешевше. До цього ціна і посвідчення водія,  і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу складала 198 гривень 50 коп., буде – 108,00. Про це повідомляє прес-служба Управління ДАІ МВС України.


  Повідомляється, що зменшення ціни обумовлено зміною підрядної організації для виготовлення цих документів.

  "Завдяки тому, що відтепер друком бланків буде займатися Державне підприємство

  "Поліграфкомбінат "Україна", вдалося суттєво зменшити вартість продукції. Думаю, це стане приємним сюрпризом для водіїв", – зазначив начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

  Втім, добрі новини однією вартістю не обмежуються. У подальшому докорінно зміниться сам процес отримання або  обміну посвідчень водія. Зокрема, для отримання водійського посвідчення сфотографуватися буде необхідно лише безпосередньо в центрі надання послуг ДАІ (за аналогією отримання закордонного паспорту).     

  "Доки триває перехідний період, Департамент ДАІ постійно вживає заходів для пропорційного перерозподілу залишків бланкової продукції попереднього зразку між областями  таким чином, аби максимально задовольнити потреби всіх регіонів", - повідомили в управлінні.

  Відомо, що першу партію бланків нового зразку центри надання послуг ДАІ отримають орієнтовно уже в першій декаді цього травня.
  Попередній матеріал
  Столичні активісти закликають бойкотувати російські автозаправки
  Наступний матеріал
  Міноборони: Українські силовики не припинили антитерористичну операцію