Українські страховики пропонують Порошенку та Яценюку відкритий діалог

  Представники страхового ринку України, страхові компанії з європейським та вітчизняним капіталом, звернулися з відкритим листом до Президента України Петру Порошенко та Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку з пропозицією початку публічного діалогу між бізнесом і владою, результатом якого повинно стати успішне проведення економічних реформ на принципах взаєморозуміння, співробітництва, фінансового сприяння та соціальної відповідальності з боку бізнесу.


  Відповідну інформацію 20 листопада повідомляє  forinsurer.com.

  "Як представники бізнесу, ми підтверджуємо неухильне виконання всіх зобов'язань перед клієнтами, державою, співробітниками і суспільством, підтримку Стратегії сталого розвитку України до 2020 та Плану дій Уряду "Відновлення України", - йдеться в листі.

  Також страховики запропонували для більш ефективної взаємодії сформувати професійний склад органу нагляду за страховим ринком і прийняти Стратегію розвитку страхового ринку та реформи органів нагляду, що особливо важливо в сьогоднішніх умовах оновлення влади і почала давно назрілих і необхідних реформ в державі.

  "В іншому випадку страховий ринок України не зможе очікувати припливу нових іноземних інвестицій, а також підвищиться ризик втрати наявних інвестицій, як додаткового фактора ослаблення економіки України", - підкреслено  у зверненні  страховиків.

  Лист підписали топ-менеджери 13 страхових компаній, які зараз працюють в Україні: АХА Страхування, Альфа Страхування, Альянс Україна, АСКА, Граве Україна, Ейгон Лайф Україна, ІНГО Україна, МетЛайф, Оранта, СГ ТАС, Універсальна, УНІКА і Юпітер VIG.
  На відкритий лист схвально відгукнулись експерти страхового ринку, які впевнені, що стан справ має швидко мінятись на краще.
  "Агов, банкіри і фондовики, давайте теж прокидайтеся. Якщо разом поднажмем, тоді й курс гривні розгорнеться (в сторону зниження - Ред.), і "довгі" гроші на потужні інфраструктурні проекти знайдуться", - написав на своїй сторінці у Facebook фінансовий радник Андрій Кисельов.

  Нагадаємо, в уряді планують страхувати життя всіх учасників проведення АТО.

  Також раніше повідомлялось про те, що в Україні до кінця року може поменшати страхових компаній.
  Попередній матеріал
  У Львові обговорили створення безпілотних літальних апаратів для Сухопутних військ
  Наступний матеріал
  З місця падіння "Боїнга" вивезли останні уламки