У ЄС закликали як найшвидше прийняти новий закон України "Про прокуратуру"

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема підтвердив прагнення української сторони до реформування законодавства у сфері юстиції та приведення його у відповідність до європейських стандартів, як того вимагає Угода про асоціацію з ЄС.Про це під час зустрічі 1 жовтня з Головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські заявив Генеральний прокурор України Віталій Ярема.


  Віталій Ярема зокрема зазначив, що сьогодні прокуратура працює у надзвичайно складних умовах.
  "Генеральна прокуратура знаходиться на вістрі боротьби з корупцією", - підкреслив він, втім не розвиваючі цю тему більш докладно.

  Ян Томбінські наголосив на необхідності якнайшвидшого прийняття нового закону України "Про прокуратуру".
  "Ми повністю підтримуємо позицію Венеціанської комісії щодо нового закону, який регулюватиме діяльність органів прокуратури", - погодився зі своїм візаві Віталій Ярема.
  Він відзначив, що у прокуратурі було створено робочу групу, до складу якої входять крім українських фахівців також експерти з ЄС. Вона підготувала обґрунтування та висновки стосовно пропозицій до законопроекту та готова представити їх у парламенті.

  Очільник Генпрокуратури також поінформував про поглиблення співпраці з компетентними органами іноземних держав та міжнародними інституціями щодо повернення коштів та активів, викрадених колишніми високопосадовцями, та розслідування кримінальних справ щодо них.

  Генеральний прокурор України та Голова Представництва ЄС в Україні висловили готовність до подальшого плідного співробітництва.
  "Ми готові сприймати та впроваджувати рекомендації європейських партнерів", - резюмував Генпрокурор.
  Попередній матеріал
  Більше тисячі полонених та заручників звільнили від початку перемир'я - СБУ
  Наступний матеріал
  На Придніпровській залізниці підготували до виїзду в зону АТО санітарний поїзд