У Службі безпеки України призначено дипломатичного радника

  Валерія Гребенюка призначено дипломатичним радником Служби безпеки України. До кола його повноважень входитимуть міжнародно-правові аспекти діяльності української спецслужби та координація роботи на дипломатичному напрямку.


  Таку інформацію 10 вересня оприлюднено на сайті Служби.

  "Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках відстоює свою свободу і європейський вибір, коли до нашої держави привернута увага всього світового співтовариства, питання ефективної роботи спецслужб набуває особливого значення. У цьому контексті, як дипломатичний радник, робитиму все можливе для того, щоб міжнародна підтримка України ставала потужнішою та дієвішою, щоб її відчувала як держава, так і кожен наш громадянин", - зазначив Гребенюк одразу після призначення..

  Нагадаємо, що ще один дипломат, Маркіян Лубківський, нещодавно призначений радником голови СБУ та опікується питаннями інформаційної політики та зв’язків з громадськістю у Службі безпеки України Він координує сферу комунікацій української спецслужби з вітчизняними ЗМІ та світовою спільнотою.

  Довідково. Валерій Гребенюк народився на Луганщині у 1967 році. Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Захистив дисертацію з міжнародного права в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. З 1994 року на дипломатичній службі. Працював на керівних посадах в МЗС України та Адміністрації Президента України. В 2005-2006 роках очолював Головну службу зовнішньої політики Секретаріату Президента України. У 2003-2005 роках – Генеральний консул України в Сан-Франциско, США. У 2008-2014 роках – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Південній Африці.
  Має перший ранг державного службовця.
  Попередній матеріал
  Голова Європарламенту закликав європейців до єдності у питаннях санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  До 15 вересня уряд внесе до парламенту проект держбюджету