5.ua

У складі ГПУ створено Головну військову прокуратуру та призначено її керівника

  В структурі Генеральної прокуратури утворено Головну військову прокуратуру та введено посаду заступника Генерального прокурора – головного військового прокурора, на яку призначено Анатолія Матіоса.Про це на брифінгу 27 серпня повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема.


  За його словами, на виконання положень закону вже ліквідовано Головне управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням закону у воєнній сфері, а також скорочено посаду заступника Генерального прокурора – начальника цього управління.

  "Ліквідовано чотири прокуратури регіонів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та 29 підпорядкованих їм прокуратур. Натомість утворено три військові прокуратури на правах обласних – Центрального, Південного та Західного регіону, а також 29 військових прокуратур гарнізонів на правах міських", - повідомив Віталій Ярема.

  Генпрокурор зазначив, що військовим прокурором Центрального регіону призначено Юрія Війтєва, військовим прокурором Південного регіону – Павла Богуцького, а Миколу Лисого – військовим прокурором Західного регіону України.

  Він додав, що також створено чотири військові прокуратури на правах районних, які працюватимуть безпосередньо в зоні антитерористичної операції, та управління нагляду за додержанням законів об’єднаними силами АТО у складі прокуратури Південного регіону України.
  Попередній матеріал
  Міліція попередньо кваліфікувала загибель екс-голови ФДМ, як "умисне вбивство"
  Наступний матеріал
  Прем‘єр-міністр закликав країни Заходу терміново скликати Радбез ООН
  Loading...