5.ua

У Мінюсті не побачили нічого дивного у призначенні Яреми-молодшого на керівну посаду

  Міністр юстиції України  Петренко не бачить ніякої  корупційної складової при призначенні сина генпрокурора Віталія Яреми Валерія на керівну посаду в Держреєстрслужбі (ДРС).


  Про це він сказав в коментарі виданню "Українські новини".

  "Хлопець (Валерій Ярема – Ред.) потрапив у дуже неприємну ситуацію, на період виборів проти його батька йде "чорний піар"... Він уже дуже довго працює в Мін'юсті", - заявив Петренко.

  "Я з ним спілкувався - дуже скромний хлопець, талановитий, займається методологічними питаннями впровадження "електронних офісів", - додав він.

  Петренко також  наголосив, що очолюваний Яремою-мол.  департамент не займається безпосередньо реєстрацією прав на нерухомість, а розробляє методологію й документацію.

  Петренко переконує, що Ярему-молодшого призначили головою департаменту, бо він довго працює в цій сфері, розробив відповідну документацію й безпосередньо на практиці разом з грузинськими депутатами займається впровадженням "електронних офісів" в Україні.

  Міністр зазначив, що дуже задоволений роботою Валерія Яреми на новій посаді.

  Як відомо, у відповіді ДРС на журналістський запит повідомили, що Ярема-молодший працює безпосередньо у Держреєстрслужбі з червня, а вже у вересні очолив цей департамент. Загальний трудовий стаж сина Генпрокурора складає 6 років.
  Попередній матеріал
  Безпілотники місії ОБСЄ нарешті прибули до України
  Наступний матеріал
  Королю Таїланду видалили жовчний міхур