У Міндоходів кажуть, що припинили тиск на підприємців

  Тиск на бізнес ми припинили. Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир  на розширеному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України 13 червня.


  Володимир Хоменко запевнив, що сьогодні Міндоходів веде посилену боротьбу як із зовнішніми чинниками, що досі чинять тиск на бізнес, так і всередині самих органів.

  "Цього року було відкрито 3 тисячі 756 кримінальних проваджень, що вдвічі менше, аніж торік. Акцент робили на злочинах із значними збитками. Минулого року розслідувались факти несплати податків на суму 2,2 млрд. гривень. Натомість цього року – на 3,5 млрд. гривень. І вже на сьогодні відшкодовано до бюджету 2 млрд. 600 тисяч гривень, що практично удвічі більше за минулий рік, - повідомив він.

  Заступник Міністра розповів, що цього року вже було закрито близько 1,5 тисяч кримінальних проваджень. Більше 60% з них закриті у березні-травні, за наслідками проведення інвентаризації кримінальних проваджень. Більшість із цих справ мали ознаки тиску на бізнес. Натомість є питання до закриття 563 проваджень у січні-лютому цього року, щодо яких прокуратура перевіряє законність рішень.

  "Ці результати діяльності підрозділів фінансових розслідувань, підтверджують, що системний протиправний тиск на бізнес припинено", - запевнив Володимир Хоменко.
  Попередній матеріал
  Викрадені бойовиками українські діти повертаються з Росії додому
  Наступний матеріал
  У Києві відбулися командно-штабні антитерористичні навчання