У ГПУ проводять розслідування за фактом вимагання грошових коштів від імені керівництва СБУ

  Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за фактом вчинення Георгієм Ярошенком замаху на заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах шляхом обману та зловживання довірою.
  Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
  Зазначено, що у кримінальному провадженні здійснюється досудове розслідування відповідно до плану, з метою встановлення всіх обставин злочину, в тому числі перевіряється можлива причетність представників правоохоронних та контролюючих органів.
  "В рамках кримінального провадження допитано виконувача обов’язків заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослава Олійника та заступника голови ОДА Геннадія Корбана, які заявили, що Ярошенко прибув до Дніпропетровська та у готельному комплексі "Бартоломео"  зустрівся з місцевими підприємцями і від імені Служби безпеки України намагався встановити правила тіньового митного оформлення вантажів в Україні", - повідомили у Генпрокуратурі.
  ГПУ також повідомила, що у провадженні допитано також трьох дніпропетровських підприємців, а також самого Ярошенка та народного депутата України Валерія Іщенка. 
  Окрім того, в якості свідків допитано працівників відділу УСБУ в Дніпропетровській області та Голову СБУ Валентина Наливайченка, який зокрема проінформував, що після того як дізнався із мережі Інтернет про шахрайські дії  Ярошенка доручив зареєструвати кримінальне провадження, в рамках якого провести відповідну перевірку.
  Триває комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на всебічне, повне та об’єктивного дослідження обставин кримінального правопорушення.
  Слідчим прокуратури надано низку оперативних доручень ГУБОЗ МВС України. 
  Попередній матеріал
  Обсяг прострочених кредитів в Україні перевищив 100 млрд гривень
  Наступний матеріал
  "Ощадбанк" припиняє нараховувати відсотки на кредити для мобілізованих у військо