У Генпрокуратурі розказали європейцям, як будуть реформувати відомство

  Виконувач обов’язків Генерального прокурора Олег Махніцький висловив впевненість, що зовсім скоро систему органів прокуратури України буде реформовано шляхом прийняття нового Закону "Про прокуратуру", який підготовлено до розгляду у Верховній Раді в другому читанні.
  Про це він, як повідомляє прес-служба ГПУ, заявив під час зустрічі з Головою Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Філіппом Буайя 2 червня.
  Окрім цього, в.о. Генпрокурора запевнив, що реформування має включати позбавлення прокуратури повноважень характерних для так званого "загального нагляду" і не властивих для прокуратури європейського типу.
  Зі свого боку Філіпп Буайя підкреслив, що для Ради Європи дуже важливо повернення довіри українського народу до органів прокуратури. Тому прозоре розслідування злочинів, вчинених проти активістів Майдану є одним із важливих елементів відновлення авторитету прокуратури України.
  "Ми високо цінуємо практичну складову співробітництва із Радою Європи та усвідомлюємо ключове значення підтримки наших європейських сусідів з метою вирішення тих завдань, які ставить перед нами сьогодення",– резюмував керівник Генеральної прокуратури.
  Попередній матеріал
  Сікорський: дії США та ЄС завадили вторгненню військ Росії в Україну
  Наступний матеріал
  Дії терористів призвели до загибелі 181 особи - ГПУ