5.ua

У "газовій справі Курченка" проходять три колишніх високопосадовці

  Генеральна прокуратура оголосила, що притягне до відповідальності трьох колишніх заступників голів Харківської, Київської та Черкаської облдержадміністрацій у справі про махінації Сергія Курченка зі зрідженим газом. Імен екс-чиновників у повідомленні не вказано.


  "Однією зі схем злочинної діяльності було присвоєння в період з 2009-го по лютий 2014-го за спільництва посадових осіб Кабінету Міністрів України, профільних міністерств, аукціонного комітету та обласних державних адміністрацій зрідженого газу для потреб населення за заниженими пільговими цінами, різниця яких із реальною ринковою вартістю відповідних обсягів реалізації зрідженого газу склала більш ніж 2 млрд грн", - розповіла прес-служба ГПУ.

  Колишніх чиновників підозрюють у заволодінні держмайном в особливо великих розмірах - частина п'ять статті 191 Кримінального кодексу.

  Втім, прес-служба СБУ раніше повідомляла, що серед підозрюваних у справі Курченка - колишній заступник керівника Харківської ОДА Валентин Дулуб, колишній заступник глави Київської ОДА Володимир Максименко і колишній перший заступник голови НБУ Борис Приходько.
  Попередній матеріал
  Латвія припиняє видачу росіянам посвідок на проживання
  Наступний матеріал
  Росіянам обіцяють "безкоштовне транспортування до трупосховища"