У Черкаській області правоохоронці запроваджують систему оповіщення "Чужий"

  Правоохоронці миттєво будуть реагувати на кожен сигнал громадян про появу підозрілих осіб в тому чи іншому регіоні Черкаської області; задля того в УМВС України в Черкаській області сформовано оперативний штаб, який працює в цілодобовому режимі.

  Про це повідомляє 23 квітня прес-офіцер Черкаського обласного управління МВС.

  "На сьогоднішній день правоохоронці Черкаської області завітали більше ніж до 70 тисяч помешкань, повели бесіди з громадянами. Під час цих заходів дільничні знайомляться з людьми, які проживають на території  їх обслуговування, а також проводять профілактично-роз'яснювальну роботу та отримують корисну інформацією щодо криміногенної обстановки в регіоні",- повідомили в в УМВС України в Черкаській області.

  Правоохронці враховують нинішню ситуацію в країні та вважають цю профілактичну роботу вкрай необхідною. Міліціонери звертають увагу громадян на необхідність інформування в разі появи в населеному пункті підозрілих осіб без реєстрації та транспортних засобів, водії яких викликають певну підозру (поведінкою, зовнішнім виглядом та акцентом).

  "Громадяни повинні знати, що в разі появи підозрілих осіб вони можуть у будь-який час повідомити про це свого дільничного інспектора чим допоможуть запобігти можливим провокаціям або правопорушенням та зберігти спокій в регіоні", - підкреслили в Черкаській міліції.

  Попередній матеріал
  Промосковська влада Криму перестала платити Україні за воду
  Наступний матеріал
  У Чорне море ввійшов ще один корабель ВМС США