Турчинов вимагає якнайшвидше продати надлишкове майно ДУС

  Голова Верховної Ради Олександр Турчинов обурений, що за вісім місяців цього року Держуправління справами (ДУС) ще не розпродало свого майна, яке нова влада вважає зайвим для держуправління.


  Про це він сказав в інтерв'ю одному з телеканалів, передає прес-служба парламенту.

  Зокрема Турчинов нагадав, що ще у березні цього року, будучи в. о. глави держави,підписав указ про продаж майна ДУС, яке не використовується для забезпечення діяльності президента. Тоді він наказав або продати майно на аукціонах, або передати профільним міністерствам. За його словами, це дозволить поповнити державний бюджет, зважаючи на те, що, зокрема, елітні дачі збудовані у престижних місцях під Києвом.

  "І навіть зараз попит на них буде величезний", - сказав він.
  Разом з тим, Турчинов зауважив, що уже впродовж 8 місяців, "на превеликий жаль, замість реалізації об’єктів відбувалася їх інвентаризація".

  Він також нагадав, що у віданні ДУС перебуває "не тільки величезна кількість дач, маєтків, резиденцій", а й "величезні земельні активи, підприємства, у тому числі, сільськогосподарські, і навіть Житомирський лікеро-горілчаний завод".

  Як відомо, ще у кінці серпня новий глава ДУС Сергій Березенко заявляв, що проводить інвентаризацію всього майна управління, і за її підсумками буде думати, які активи потрібно продати, а які залишити. Також кілька разів було здійснено спроби розпродати дещо з автопарку ДУС.
  Попередній матеріал
  У МВС створено комісію з розслідування побиття міліцією людей біля метро "Осокорки"
  Наступний матеріал
  Оксфордський словник назвав слово року