Суд провернув державі 2,6 га лісу в Сухолуччі

  За позовом прокуратури Київської області через суд у державне користування повернуто 2,6 га лісу, що були передані товариству "Дім Лісника", яке пов'язують з екс-президентом України Віктором Януковичем. Про це 1 серпня повідомила прес-служба Київськоїобласної прокуратури.


  Працівниками прокуратури встановлено, що у 2012 році на підставі розпоряджень Київської обласної державної адміністрації вказаному товариству надано у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку терміном на 49 років.

  Відповідно до умов договору, ця ділянка, що знаходиться у постійному користуванні Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради, мала використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

  "Однак, всупереч умовам зазначеного договору, підприємство-користувач без дозволу органів лісового господарства звело на ділянці капітальні споруди. Господарський суд Київської області підтримав позицію прокуратури області та задовольнив позов щодо розірвання договору про довгострокове користування лісовою ділянкою і повернення її у державну власність", - повідомили у прокуратурі Київської області.
  Попередній матеріал
  Польща допомогла Україні закупити 2 тисячі бронежилетів і касок натовського зразка
  Наступний матеріал
  Україна розглядає можливість введення санкцій проти російських компаній