Стосовно голови Держагентства водних ресурсів відкрито кримінальне провадження - ГПУ

  Прокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження стосовно Голови Державного агентства водних ресурсів України Василя Сташука, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

  Відповідну інформацію 23 вересня розповсюдила прес-служба Генпрокуратури України.

  У повідомленні зазначено, що в ході розслідування встановлено, що протягом 2011-2012 років було безпідставно виділено бюджетні кошти у розмірі понад 24 млн грн на проведення берегоукріплення Київського водосховища у районі с. Нові Петрівці біля резиденції колишнього Президента України «Межигір’я». Державні гроші були витрачені не зважаючи на те, що найбільшого руйнування на той час зазнавала берегова лінія Кременчуцького та Каневського водосховища.

  За клопотанням прокуратури Київської області, Печерським райсудом м. Києва посадовця відсторонено від посади. Крім того, судом також обрано запобіжний захід відносно підозрюваного у вигляді домашнього арешту.

  Нагадаємо, 12 вересня поточного року у цьому кримінальному провадженні прокуратурою Київщини повідомлено про підозру у зловживанні владою першому заступнику голови Держводагенства, який безпосередньо погодив виділення вказаних коштів на берегоукріплення.

  Розслідування у вказаному провадженні триває і знаходиться на контролі у Генерального прокурора України.
  Попередній матеріал
  Землевпорядники Тернопільщини видали 97 наказів про відведення земельних ділянок учасникам АТО
  Наступний матеріал
  Мінфін вже влаштовує курс у 13,5 грн. за $1