Серед кандидатів на роботу в Урядовому офісі з євроінтеграції утворився конкурс 10 до 1

  У Секретаріаті українського уряду оголошені відкриті відбори на заміщення вакантних посад на заступників міністрів з питань євроінтеграції, які після призначення будуть учасниками Урядового комітету з питань євроінтеграції і забезпечуватимуть політичну частину реалізації цієї Угоди. Про це 25 червня повідомив журналістам міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.


  За словами Семерака, на сьогоднішній момент до Секретаріату Кабміну звернулося понад 40 осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на заступника міністра з питань євроінтеграції. Заявки кандидатів приймаються до 1-го липня.

  Міністр відзначив, що другим пунктом щодо створення механізму реалізації Угоди про асоціацію є також відкритий відбір з заміщення вакансій на роботу в Урядовому офісі з питань євроінтеграції.
  "Він забезпечуватиме координацію роботи та виконання плану заходів. Такий же офісі сьогодні створено в Брюсселі. На роботу в Урядовому офісі також діє відкритий відбір. На сьогоднішній день взяти участь у конкурсі на роботу в Урядовому офісі вже зголосилося понад 350 осіб. А передбачено 30 штатних одиниць", – зазначив Остап Семерак.

  Попередній матеріал
  Парламент Румунії відсторонив від влади президента країни
  Наступний матеріал
  У Харківській ОДА спростували можливість розширення території області