СБУ затримала голову наглядової ради "Брокбізнесбанку"

  Служба безпеки України 21 березня затримала двох осіб: голову наглядової ради ПАТ "Брокбізнесбанк" Бугая та директора компанії "Газ України-2020" Кашкіна. Про це повідомила прес-служба СБУ.

  "Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України встановила та затримала учасників злочинного угрупування, яке зухвало розкрадало бюджетні кошти й завдало значних збитків багатьом галузям національної економіки України. Обидва затримані громадяни є ключовими учасниками злочинного угрупування Сергія Курченка та підозрюються у безпосередній причетності до масштабних розкрадань державного бюджету України", - сказано в повідомленні СБУ.

  Як повідомляється, у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) та ч.3 ст.255 (створення злочинної організації), спільною оперативно-слідчою групою СБУ та Генеральної прокуратури України проведено обшуки й вилучено документацію, що підтверджує причетність затриманих до протиправних фінансових схем. Організатор злочинного угрупування оголошений у міжнародний розшук.

  Україна вимагає негайної видачі зазначеного громадянина для притягнення до кримінальної відповідальності в Україні.

  Попередній матеріал
  В Мінюсті планують реформи за зразками Польщі та Грузії
  Наступний матеріал
  Венеціанська комісія визнала нелегітимним "референдум" у Криму