СБУ викрила хабарника-високопосадовця у Держслужбі з надзвичайних ситуацій

  Служба безпеки України виявила та задокументувала факт хабарництва в особливо великих розмірах у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
  Цю заяву прес-служба СБУ розповсюдила  рамках боротьби з корупцією на найвищому рівні в уряді.

  "Служба безпеки України зафіксувала вимагання та отримання хабара заступником голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Встановлено, що 14 травня директор приватної комерційної фірми, громадянин Ч., у приміщенні службового кабінету заступника голови ДСНС Н. передав чиновнику неправомірну вигоду за сприяння у здійсненні підприємницької діяльності, зокрема за підписання актів прийняття в експлуатацію систем протипожежного захисту ТРЦ в місті Луцьк",- повідомили у СБУ.

  Частина хабара у розмірі близько 200 тисяч гривень була схована в портфелі під особистим столом чиновника у його службовому кабінеті. Загальна сума, яку вимагав чиновник, мала скласти 1 мільйон гривень, решту суми підприємець повинен був передати найближчим часом.

  "За матеріалами СБ України працівниками Дарницької військової прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України. Тривають слідчі дії. Справа перебуває під особистим контролем голови СБУ", - підкреслили у Службі. 
  Попередній матеріал
  Чотири жителі Криму намагалися ввезти до України 1,3 млн. грн
  Наступний матеріал
  В ході АТО знищено замасковану базу терористів під Краматорськом - Турчинов