СБУ планує громадські слухання з питання боротьби з корупцією

  Служба безпеки України проведе у спецпідрозділі по боротьбі з корупцією громадські слухання для спільної з громадськими організаціями роботи та узгодження кадрових призначень в регіонах.
  Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив під час антикорупційного форуму, який з ініціативи СБУ відбувся вже вдруге та був присвячений боротьбі з корупцією на митниці.

  Такі ж слухання, як наголосив голова СБУ, будуть проведені в регіонах. Зокрема, вже найближчим часом перший заступник голови Служби безпеки відвідає Одесу, де зустрінеться з представниками місцевих ГО.

  "Ринок, підприємці, прості громадяни чекають справедливості та однакових підходів. Спрощення процедур і мінімізації присутності контролюючих органів у їхній роботі, максимальної прозорості і рівних правил. Тому ми разом з громадськістю погодимо кадрові призначення у спецпідрозділі по боротьбі з корупцією в регіонах", - запевнив Наливайченко.

  Він також додав: "Все, що нами разом напрацьовано, взято в роботу на рівні СБУ та інших відомств. Найближчим часом під керівництвом генпрокурора планується розширена нарада усіх керівників правоохоронних та спеціальних органів, за участі громадськості, де наші підходи ми запропонуємо ухвалити на рівні урядових рішень, які є обов’язковими для виконання усіма чиновниками та правоохоронцями".
  Попередній матеріал
  Вашингтон тисне на Євросоюз, вимагаючи ввести жорсткіші санкції проти Росії – Bloomberg
  Наступний матеріал
  "Майданівців" переконали звільнити 7 адмінбудівель в центрі Києва