Прокуратуру Чернівецької області очолив Якимчук

  Заступник Генерального прокурора - Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос представив колективу органів прокуратури Чернівецької області нового керівника – державного радника юстиції 3 класу Миколу Якимчука.

  Про це 6 січня повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

  Як стало відомо, представлення відбулося за участі керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.

  Заступник Генерального прокурора охарактеризував Миколу Якимчука, як високопрофесійного керівника, який зможе підняти авторитет прокуратури.

  "Упевнений, що його цілеспрямованість, принциповість, професійність, виваженість та толерантність в часи реформування органів прокуратури принесуть плідні здобутки для Буковини та повернуть довіру суспільства до прокурорської діяльності", - зазначив Анатолій Матіос.

  Новопризначений прокурор Буковини Микола Якимчук подякував присутнім за довіру та наголосив, що буде працювати тільки з чесними та професійними людьми.

  "Я зроблю все можливе, щоб кожен буковинець відчув, що його права захищено, що в прокуратурі працюють люди віддані служінню простим буковинцям та державі, а з тими працівниками, які не хочуть працювати відкрито та чесно, будемо прощатись", - заявив присутнім Микола Якимчук.

  Довідково. Якимчук Микола Костянтинович народився у Чернівецькій області в 1957 році. Розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури Чернівецької області у 1985 році на посаді помічника прокурора Хотинського району. З 2005 року обіймав посаду першого проректора Національної академії прокуратури України. Професор, Заслужений юрист України.

  Попередній матеріал
  Україна майже вдвічі скоротила імпорт газу з Росії – "Укртрансгаз"
  Наступний матеріал
  У Мінфіні пояснили, як буде оподатковуватися пенсія за новим законом

  Прокуратура відкрила справу через нерозчищені від снігу дороги Миколаївщини

  Прокуратура звітує про домашній арешт генерала-дезертира

  Прокуратура вимагає відсторонення судді, яка розглядала справу Тимошенко

  Генпрокуратура перевірить 197 суддів, які приймали рішення проти активістів Євромайдану