5.ua

Прокуратура розслідує факт незаконного відчуження з комунальної власності акцій "Київенерго"

  Столична прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом незаконного відчуження 12,73 % акцій ПАТ "Київенерго", що належали територіальній громаді міста.


  Відповідну інформацію 12 вересня оприлюднила прес-служба відомства.

  Зокрема прокурорською перевіркою встановлено, що у 2004 року рішенням Київради зазначений пакет акцій було безоплатно передано до статутного капіталу приватного акціонерного товариства "Київенергохолдинг". У подальшому шляхом неодноразових відчужень за участю різних підприємств, установ та організації, зареєстрованих за межами України, акції були незаконно передані у володіння іншої приватної енергетичної компанії.

  Згідно з матеріалами перевірки, орієнтовна вартість відчуженого пакету акцій складає близько 250 млн гривень.

  "За цим фактом столичною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення службовими особами Департаменту комунальної власності м. Києва та ПрАТ "Київенергохолдинг" кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, що спричинило збитки в особливо великих розмірах). Триває досудове розслідування", - зазначили у прокуратурі.
  Попередній матеріал
  Російська розвідка масово готує терористів-розвідників і танкістів - ДПСУ
  Наступний матеріал
  Чільниця Партії зелених у Європарламенті закликає визнати події на Донбасі війною