Прокуратура оголосила в розшук одного з депутатів Ірпінської міської ради

  Група невідомих осіб у камуфляжі 1 жовтня фактично паралізувала роботу прокуратури міста Ірпеня (Київска область), захопивши приміщення вказаної будівлі. За цим фактом прокуратурою міста Ірпеня було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

  "Депутату Ірпінської міської ради (ім'я неназвано - Ред.) повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. На даний час депутат, аби уникнути передбаченого законом покарання, переховується від органу досудового розслідування. У зв’язку з цим, стороною обвинувачення отримано дозвіл слідчого судді на його затримання та доставку до суду для розгляду питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - зазначили у прокуратурі.

  Також повідомлено, що слідчим вказаного депутата оголошено у розшук.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Наразі правоохоронці вживають заходів з метою встановлення інших організаторів та співвиконавців кримінальних правопорушень.
  Попередній матеріал
  За час АТО загинуло 953 українських військових - військова прокуратура
  Наступний матеріал
  Російські терористи атакують населені пункти Луганщини - Москаль