5.ua

Президент пропонує призначити до Міноборони Гелетея, а у Генштаб - Муженка

  Президент провів зустріч з лідерами депутатських фракцій та груп Верховної Ради з приводу нових призначень у силовому блоці уряду.


  Про це ввечері 2 липня повідомила прес-служба глави держави.

  Як зазначено, у ході зустрічі Петро Порошенко зазначив, що прийняв ряд рішень відносно системних змін в керівництві силового блоку. На думку Президента, силовий блок в умовах військової операції "потребує посилення та серйозного, комплексного і системного реформування".

  "Сьогодні ми потребуємо рішучості та професійності військових для ефективних дій в зоні АТО", - наголосив Петро Порошенко.

  Президент назвав ключовими проблемами Збройних сил, які сьогодні потребують вирішення, підвищення боєздатності армії та забезпечення її матеріально-технічними ресурсами. Глава держави також зазначив, що, приймаючи рішення щодо кадрових призначень силового блоку, виходив з принципів професійності, рішучості, самовідданості.

  Президент України заявив, що буде вносити до Верховної Ради на посаду Міністра оборони кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея, на посаду керівника Генерального штабу - генерал-лейтенанта Віктора Муженка. Також Глава держави зазначив, що для координації дій та підвищення рівня керованості силовим блоком він призначає першим заступником Глави Адміністрації Президента з цих питань Юрія Косюка.

  Також Президент звернув увагу на той факт, що навіть в умовах сьогоднішніх викликів для держави, коли всі сили мають мобілізуватись, фіксуються факти корупційних діянь з боку військових керівників. "Я наполягатиму на очищенні армії від крадіїв та хабарників. Всі корупціонери в погонах мають відповісти перед Законом за свої дії проти народу України", - заявив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, у нової влади також є бачення, як посилити співпрацю між урядом та бізнесменами.
  Попередній матеріал
  Українські силовики знищили автоколону з бойовиками минулої ночі
  Наступний матеріал
  Відтепер гаджет можна буде заряджати просто від лавки на вулиці
  Loading...