5.ua

Правоохоронці затримали главу НАК "Нафтогаз України"

  У рамках розслідування корупційних схем в газовій галузі, співробітниками МВС 21 березня затримано голову правління НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна. Про це написав в своєму блозі міністр внутрішніх справ України Аресен Аваков.

  "Лише за трьома епізодами, розслідуваними Слідчим управлінням МВС діями злочинної групи, збитки державі оцінюється в суму близько 4 мільярдів доларів США! І це далеко не повний перелік сумнівних схем і операцій, що потрапили під увагу наших слідчих. Розслідування, що ведеться сьогодні, призведе просто до колосальних цифр завданих збитків і безлічі відомих персоналій, які мають до цього відношення. У тому числі, як у минулому, так і в нинішньому політикумі", - пише Аваков

  Міністр повідомив, що ним прийнято рішення про розширення слідчо -оперативної групи, що працює в цьому напрямку. Але Аваков побоюється пресингу зі сторони політиків, які можуть бути причетні до зловживань.

  "Я попереджаю політиків про невтручання у розслідування. Попереджаю, що буду жорстко - в тому числі публічно - реагувати на будь-які спроби чинити тиск на слідство. Не як міністр,а як звичайна людина скажу: цинізм і "простота" крадіжок в ряді схем просто безпрецедентні! Таке могло відбуватися лише в атмосфері тотальної вседозволеності і потурання з боку верхів колишнього уряду, МВС і прокуратури", - впевнений глава МВС.

  Він підкреслив, що розслідування це важливо не тільки заради відновлення справедливості і повернення викраденого. Більше це важливо, як щеплення від корупції у новій владі.

  Попередній матеріал
  Міноброни: лишається загроза російської агресії на материкову частину України
  Наступний матеріал
  Twitter виповнилося 8 років