Працівники ДАІ відтепер фільмуватимуть спроби дати їм хабара

  Чимало водіїв і досі помилково вважають хабар "найкращим врегулюванням" проблем на дорозі, зокрема тоді, коли вони є порушниками Правил дорожнього руху і в такий спосіб намагаються уникнути відповідальності за скоєне правопорушення.
  Про це заявив начальник ДАІ МВС України Анатолій Сіренко 11 червня.

   "Аби виключити корупційну складову, за моїм дорученням працівники ДАІ розпочинають проводити фото, відеозйомку за фактами спроби дачі хабара", - зазначив Сіренко.

  Він також зазначив, що на сьогодні скарг щодо неправомірних дій інспекторів ДАІ значно менше. "Однак, викорінюючи корупцію в своїх лавах, ми постійно стикаємося з ситуацією, коли самі учасники дорожнього руху намагаються "відкупитися" від прискіпливого інспектора, пропонуючи йому грошову винагороду. Таким чином "спіймані" водії намагаються уникнути судової тяганини чи адміністративної відповідальності. І навіть не замислюються над тим, що скоюють злочин, за яким відповідно до законодавства України передбачена кримінальна відповідальність", - підкреслив очільник ДАІ. 

  Анатолій Сіренко зазначив, що вимагаючи від працівників ДАІ принципового, чесного ставлення, учасники дорожнього руху повинні пам’ятати, що у них є не тільки права але й обов’язки. Тож, водії мають самі чітко дотримуватися вимог законодавства.

  "Аби надати водіям додатковий стимул щодо виконання законів України, мною  прийняте рішення про відповідне документування спроб дачі хабара працівникові ДАІ. Наразі кожен регіональний підрозділ отримав доручення щодо фото, відеофіксації таких неправомірних дій з боку порушників дорожнього руху. Отже, відтепер, пропонуючи гроші інспектору аби  уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, водій має всі шанси потрапити до об’єктиву фотоапарату чи відеокамери, що зафіксують момент передачі коштів  інспектору ДАІ.  За що, відповідно, керманичу авто доведеться відповідати згідно чинного законодавства", - узагальнив Анатолій Сіренко.
  Попередній матеріал
  Вбивця-нардеп Лозінський вже на волі "за станом здоров'я"
  Наступний матеріал
  Донецькі бойовики продовжують викрадати людей