Потяги Hyundai повернуть вже влітку

  Швидкісні корейські поїзди Hyundai відремонтують і знову поставлять на рейки за три-чотири місяці. Про це заявив міністр інфраструктури України Максим Бурбак в ході брифінгу в Донецьку після відвідування залізничного вокзалу.

  За словами міністра, зараз Генпрокуратура України відкрила кримінальну справу за фактом використання поїздів Hyundai, які були технічно несправними , що "могло призвести до поганих наслідків".

  Максим Бурбак додав, що ці потяги ще знаходяться на гарантії, і корейські виробники прибудуть в Україну для усунення всіх неполадок.

  "Наступного тижня прибудуть до Києва представники виробника з Південної Кореї , з якими будуть обумовлюватися деталі. Тому що поїзди знаходяться всі на ремонті. Наш інститут зараз шукає технологічне рішення ремонту, і в принципі, воно є. Але на цей момент поїзда ще знаходяться на гарантії. Вони всі зняті для того, щоб провести їх техобслуговування і усунути всі неполадки, щоб ці потяги були безпечними ",- уточнив Максим Бурбак .

  Нагадаємо, чисельні факти порушень правил експлуатації було виявлено у ході перевірки за участю спеціалістів Управління Укртрансінспекції. Зокрема, у актах технічного стану електропоїздів Hyundai протягом січня-лютого 2014 року йдеться про наступне: "експлуатацію із виключеним тяговим двигуном, з люфтом валу малої шестерні редуктора, з витіканням мастила редуктора в районі малої шестерні 4-ї колісної пари", тощо.

  Попередній матеріал
  НАТО: Ми поважаємо вибір України бути державою поза блоками
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" розпустив своє силове крило