5.ua

Порошенко вирішив створити Національну раду реформ

  Президент України Петро Порошенко вирышив створити Національну раду реформ. Про це йдеться в указі глави держави № 644/2014, який набирає чинності з дня його опублікування.


  Так, основними завданнями Нацради є визначення напрямів і пріоритетів реформ, спрямованих на впровадження стратегії сталого розвитку України; забезпечення досягнення консенсусу в питаннях впровадження реформ між Президентом, органами держвлади та громадянським суспільством; сприяння скоординованої реалізації реформ, забезпечення моніторингу ефективності їх реалізації, а також розгляд пропозицій щодо планування реформ.

  Нацрада має право створювати робочі групи, комітети, цільові експертні команди для розробки і впровадження напрямків реформ; вносити Президенту пропозиції про створення, реорганізації та ліквідації інших допоміжних органів і служб для впровадження реформ; запитувати та одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ, інших організацій інформацію, документи та матеріали, необхідні для виконання поставлених завдань.


  До складу Нацради входять: голова Верховної Ради (за згодою), прем'єр-міністр та інші члени Кабінету міністрів, які очолюють міністерства (за погодженням з прем'єром). Також за погодженням до Нацради входять: глава Нацбанку, голови комітетів Ради, чотири представники від громадських об'єднань, представник Консультативної ради реформ.

  Персональний склад Нацради стверджує Президент.

  Крім того, Порошенко створив Дорадча рада реформ та Виконавчий комітет реформ.
  Попередній матеріал
  Створено Урядовий офіс з питань європейської інтеграції
  Наступний матеріал
  Путінська "гуманітарна колона" знову почала рух