Порошенко створив Національну інвестиційну раду

  Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про Національну інвестиційну раду".

  Про це 25 грудня повідомляється на сайті глави держави.

  Як стало відомо,  раду створено з метою активізації роботи щодо розвитку інвестиційного потенціалу України, збільшення обсягу іноземних інвестицій, поліпшення інвестиційного клімату в країні, забезпечення захисту прав інвесторів. Згідно з підписаним указом, Національна інвестиційна рада створюється як консультативно-дорадчий орган при Президентові. Заступнику глави Адміністрації Президента Дмитру Шимківу доручено розробити проект Положення про Національну інвестиційну раду, а також провести консультації з представниками національних та іноземних суб’єктів інвестиційної діяльності, бізнес-асоціацій, аудиторських, юридичних компаній, міжнародних фінансових організацій і за результатами консультацій внести пропозиції щодо персонального складу Ради.

  Указом також ліквідовується Рада вітчизняних та іноземних інвесторів.

  Коментуючи створення Національної інвестиційної ради, заступник глави АП Шимків відзначив, що зараз ситуація із залученням інвестицій в українську економіку – як внутрішніх, так і зовнішніх – критична.

  "Інвестори не мають впевненості у захищеності та прибутковості своїх інвестицій, оскільки за попередні роки вони втратили довіру до влади, а зараз до цього ще додається складна ситуація на Сході та економічна ситуація в країні загалом. На разі існує нагальна потреба в створенні платформи для взаємодії влади та інвесторів, яка поверне довіру та впевненість, що в Україні можна чесно заробляти", – зазначив Заступник Глави АПУ.

  Попередній матеріал
  Активісту угорської партії "Йоббік" на 5 років заборонено в'їзд до України
  Наступний матеріал
  Рада прийняла постанову про звільнення 109 суддів

  Порошенко своїм указом розпроділив видатки на безпеку і оборону

  Підписано президентський указ про орден Героїв Небесної Сотні

  Порошенко підписав Указ про створення Нацради з питань антикорупційної політики

  Уряд обіцяє заохочувати інвестиції у відновлювану енергетику України