Порошенко призначив нових заступников глави своєї адміністрації

  Президент Петро Порошенко призначив Віталія Ковальчука першим заступником, Ростислава Павленка та Андрія Таранова – заступниками глави Адміністрації Президента.

  Про це інформує прес-служба Глави держави.

  “Усі новопризначені заступники протягом останніх місяців працювали у команді Президента України та виявили себе кваліфікованими спеціалістами. Те, що їм не доведеться витрачати час на входження у стан справ, - неабияка перевага. Впевнений, що на своїх нових посадах вони будуть успішними управлінцями кожен у своїй царині”, – прокоментував призначення глава АПУ Борис Ложкін.

  Віталій Ковальчук до цього був головою фракції УДАР в парламенті минулого скликання і фактично "правою рукою" Віталія Кличка. Зараз він займеться регіональною політикою.

  Випускник Києво-Могилянської академії Ростислав Павленко відповідатиме за внутрішню політику. У минулому скликанні він також був обраний до ВР за списками партії УДАР.

  Генерал-майор Андрій Таранов, який з вересня п.р. працював першим заступником голови департаменту контррозвідки СБУ, займеться співпрацею АП з силовими структурами.

  Попередній матеріал
  Крим залишився без платіжної системи Visa
  Наступний матеріал
  Путін підписав нову Воєнну доктрину РФ

  Президентська адміністрація публікує програму "Стратегія-2020" у соцмережах

  Адміністрація президента відновить свою роботу

  Порошенко створив Національну інвестиційну раду

  Порошенко анонсував "кадрові сюрпризи"