Підприємця спіймали "на гарячому" при спробі дати хабар прокурору

  Прокуратура міста Києва залучила співробітників міліції для фіксації факту передачі неправомірної вигоди у розмірі $20 тис працівнику прокуратури. 


  Про це 18 червня повідомляє прес-служба Київської прокуратури.
  Так, прокурорською перевіркою, проведеною спільно зі співробітниками ГУБОЗ МВС України, було встановлено, що приватне підприємство, яке займається імпортом меблів, сантехнічних виробів та побутової техніки, під час розмитнення зазначеної продукції щонайменше в 30 разів занизило її вартість. 
  Аби уникнути відповідальності за порушення митного законодавства, керівник підприємства запропонував працівникам прокуратури неправомірну винагороду у розмірі $20 тис.
  "Втім, прокурори не виправдали сподівань чоловіка – замість "вирішення питання" реалізували спільно з співробітниками міліції операцію з фіксації передачі неправомірної вигоди", - підкреслили у прокуратурі. 
  Наразі відомості про вчинення підприємцем кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди службовій особі) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  Проведення досудового розслідування доручено органам внутрішніх справ. Хід розслідування знаходиться на особливому контролі у прокуратури столиці.
  Попередній матеріал
  Парламент зареєстрував проект постанови про саморозпуск
  Наступний матеріал
  У Збройних силах буде сформовано Сили швидкого реагування