Осман Пашаєв очолить інформаційне мовлення НТКУ - Аласанія

  Тележурналіст Осман Пашаєв найближчим часом очолить напрям розвитку інформаційного мовлення в Національній телекомпанії України (НТКУ).


  Цю інформацію "Телекритиці" 10 листопада підтвердив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

  "Осман Пашаєв куруватиме розвиток інформаційного мовлення НТКУ під час переходу його на суспільне мовлення. Як називатиметься його посада, ми визначимо вже сьогодні на директораті", - сказав Зураб Аласанія.

  Зараз напрям інформаційного мовлення на Першому національному курує заступник гендиректора Дар'я Юровська, шеф-редактором новин є Світлана Коляда.

  Довідково. Осман Пашаєв на телебаченні працює зі студентських років. Починав ведучим прямих ефірів студії мовлення кримськотатарською мовою ДТРК «Крим». Після закінчення школи новин «Інтерньюз» у Києві почав працювати репортером у студії «12 минут новостей» ДТРК «Крим». Від 2001 року мешкав у Києві. Працював у новинах «Інтера», на 5-му каналі, НТН, «Вікнах-новинах» СТБ (2006-2010). У 2011 році був спецкореспондентом ТВi. З 1 серпня 2011 року працював керівником інформаційної служби телеканалу ATR у Сімферополі. Був власкором каналу в Туреччині. Займався розвитком власного інтернет-каналу CrimeanOpenCh.

  Очолював профспілку "Медіафронт", яка об'єднувала працівників чотирьох загальнонаціональних телеканалів: СТБ, "1+1", "Україна", ТОНІС.

  У травні 2014 року, коли Осман Пашаєв з колегою вів зйомку жалобних подій 70-х роковин депортації кримських татар, зазнав нападу з боку представників так званої "самооборони Криму", а потім був допитаний в окупаційному "Слідчому управлінні Слідчого комітету Росії по Республіці Крим". Після цього залишив територію окупованого Росією Кримського півострова і переїхав до Туреччини.
  Попередній матеріал
  Продана допитують стосовно південноафриканського вугілля вже три години
  Наступний матеріал
  Продан вийшов з Генпрокуратури та розповів про закупку вугілля