5.ua

Нову Конституцію народні депутати можуть прийняти вже у вересні

  Вже у вересні народні депутати можуть ухвалити нову редакцію Конституції України, згідно з якою в країні вібудеться децентралізація влади.
  Про це повідомив віце-прем'єр міністр Володимир Гройсман.

  span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; line-height: inherit;" title=""Если парламент на следующей неделе проголосует за Конституцию 226-ю голосами, то в сентябре эти изменения будут утверждены окончательно", - заявил он на "Дне Диалога" представителей органов местного самоуправления и органов государственной власти в среду.

  ">"Якщо парламент наступного тижня проголосує за Конституцію 226-ма голосами, то у вересні ці зміни будуть затверджені остаточно", - сказав він.

  span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; line-height: inherit;" title=""Я думаю, что на протяжении максимум двух месяцев мы внесем новые законы – "О местном самоуправлении", изменения к Бюджетному кодексу, о муниципальной милиции, о представителях президента", - сказал вице-премьер.

  ">"Я думаю, що протягом максимум двох місяців ми внесемо нові редакції законів -" Про місцеве самоврядування ", зміни до Бюджетного кодексу, про муніципальної міліції, про представників президента", - додав він.

  Крім того, за його словами, зміни потрібно внести приблизно у п'ять сотень законів.

  "І ми зробимо все, щоб імплементувати всі до кінця 2014 року. Далі ми забезпечимо перехідний період перехідними положеннями, і з жовтня 2015 це буде абсолютно нова країна, країна нових можливостей, де кожен зможе реалізувати себе на 100%", - наголосив він.
  Попередній матеріал
  На Донбасі через диверсії затримуються десятки потягів
  Наступний матеріал
  Єврокомісія підготувала пропозиції щодо нових санкції проти РФ