Нова влада Києва ініціює інвестиційну реформацію та війну з корупцією

  Нова міська влада Києва має наміри створити генеральну інспекцію для боротьби з корупцією. Про це заявив секретар Київради Олексій Резніков, повідомляє прес-служба "Удару".


  "Буде створена генеральна інспекція, яка буде реагувати на всі випадки корупції та порушень законів органами влади. Зараз ведеться робота по створенню нової  Інтернет-платформи, яка дозволяла б спілкування киян з владою онлайн і частина платформи буде орієнтована на забезпечення прозорості бюджетного процесу"- цитує прес-служба слова секретаря Київради.

  "Ми маємо намір скасувати всі регуляторні акти, які шкодять бізнес-активності. Ми гарантуємо, що надалі будуть введені прозорі процедури з надання земельних ділянок, публічних закупівель та інших дій влади", - підкреслив Резніков.

  Олексій Резніков також відзначив, такий форум, який проводиться у Мюнхені (ФРН).

  "Ми плануємо ініціювати ділові форуми, центри обміну інформацією, створювати робочі групи, які будуть налагоджувати зв'язки між містами, країнами та громадами. На жовтень 2014 ми ініціюємо Економічний форум, який повинен дати старт для ефективної інтеграції Києва в Європейський і світовий інвестиційний простір", - підкреслив він.
  Попередній матеріал
  Кремль ініціює створення Парламентської групи ОБСЄ щодо України
  Наступний матеріал
  Кличко пропонує киянам громадське обговорення долі "Гостинного двору"