Наливайченко почав люстрацію в СБУ

  Голова СБУ Валентин Наливайченко підписав наказ "Про початок проведення в Службі безпеки України перевірки, передбаченої статтею 5 Закону України "Про очищення влади". Текст документу (від 3.11.2014р.) оприлюднений на офіційному сайті СБ України.


  Згідно з наказом, перевірки розпочнуться з 24 листопада 2014р. до 31 січня 2015р. - стосовно голови СБУ, його перших заступників та заступників, посадових, службових та військових посадових осіб Центрального управління СБУ; з 5 березня 2015р. до 31 травня 2015р. - стосовно керівників та заступників керівників регіональних органів СБУ, їх міжрайонних, районних та міських підрозділів, керівників закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, їх заступників.

  Далі, починаючи з 5 квітня 2015р., перевірки за графіком проводитимуться стосовно посадових, службових та військових посадових осіб регіональних управлінь СБУ, а також - у четвертому кварталі 2015р. - закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, Штабу Антитерористичного центру при СБУ тощо.

  Нагадаємо, 15 жовтня набув чинності Закон "Про очищення влади" (про люстрацію). Закон визначає правові й організаційні принципи проведення перевірки державних службовців і прирівняних до них осіб, посадовців органів місцевого самоврядування "з метою відновлення довіри до влади й створення умов для побудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів".

  Раніше повідомлялось, що нардепи - ветерани АТО хочуть об’єднатись і люструвати тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня.
  Попередній матеріал
  Російські терористи обстрілюють українські позиції поблизу Маріуполя
  Наступний матеріал
  У Слов’янську урочисто зустріли оборонців 32-го блокпосту