5.ua

На Укрзалізниці повністю зруйновано схему "відкатів" у вантажних перевезеннях

  Нове керівництво Укрзалізниці, оголосивши боротьбу з корупцією на залізниці, повністю зруйнувало схему "відкатів" та корупції від вантажних перевезень.
  Про це повідомили 2 липня у прес-службі відомства.

  Так зазначено, зокрема, що на сьогодні триває процедура розірвання договорів та припинені будь-які відносини Укрзалізниці та Українського транспортно-логістичного центру з так званими фірмами-"прокладками". За словами першого заступника генерального директора Укрзалізниці Максима Бланка, на сьогоднішній день вже не існує жодних фірм-"прокладок". Більш того, Укрзалізниця готує нові революційні зміни, які зроблять сферу вантажних перевезень прозорими та зрозумілими для всіх без виключення зацікавлених осіб.

  "Ми хочемо зробити абсолютно прозору для всіх експедиторів і вантажовідправників систему замовлення подачі вагонів. У буквальному сенсі слова можна буде зайти на сайт, побачити які вагони є, які можна замовити, які використовуються. Це повністю позбавить чиновників відомства можливості користуватися своїм службовим положенням", - зазначив Максим Бланк.

  Окрім того, перший заступник генерального директора Укрзалізниці попросив ЗМІ не плутати фірми-експедитори із фірмами-"прокладками", які тільки збирають три відсотки та нічого не роблять.

  "Є компанії-експедитори, які дійсно організовують перевезення вантажів. Вони займаються тим, що відправляють вантажі в одному напрямку, формують завантаження в іншому напрямку та кільцюють маршрути. Це те, що не може робити один лише сам вантажовідправник", – зазначив він.

  Також Максим Бланк звернувся до громадськості з проханням  інформувати його особисто про факти заміни компаній-експедиторів на підставні компанії.

  "Якщо, наприклад, на залізниці виникають окремі факти того, що хтось підставляє якісь компанії замість експедиторів, дайте мені знати – це є матеріали для правоохоронних органів", – додав перший заступник генерального директора.
  Попередній матеріал
  The Washington Post: Захід не може дозволити собі пустих погроз щодо Росії
  Наступний матеріал
  СБУ затримала у Харкові злочинців, які вербували бойовиків для "ЛНР"
  Loading...