На Київщині представлено нового начальника обласної міліції

  Наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакована чальником Головного управління МВС України в Київській області призначений заступник командира батальйону "Азов", підполковник міліції Вадим Троян, якого було представлено особовому складу Управління МВС.


  Про це у прес-службі МВС повідомили 3 листопада.

  Як зазначено у повідомленні, в актовій залі Главку були присутні керівники Київської обласної державної адміністрації, управління Служби безпеки, прокуратури та керівний склад органів внутрішніх справ області. Головного міліціонера столичної області представив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.

  Сергій Чеботар охарактеризував нового очільника як досвідченого фахівця, справжнього патріота, бійця за справедливість та мир. Раніше він працював в органах внутрішніх справ та перебував на посаді заступника командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області. 

  У свою чергу Вадим Троян  звернувся  до  особового  складу  органів внутрішніх справ та  висловив  переконання  у безумовному  виконанні завдань, покладених на міліцію державою та народом. 

  Вадим Троян наголосив, що з кожним із колег поспілкується та проводе бесіди для визначення подальшої роботи в органах внутрішніх справ. Також він запропонував загартованих міліціонерів на деякий час відряджати в Східні регіони, де наразі проводиться антитерористична операція для забезпечення громадського  порядку. Також новий начальник міліції Київщини подякував всім присутнім за довіру та наголосив, що "всі разом сприятимуть ефективній боротьбі із злочинністю, корупцією, хабарництвом та прикладе зусилля для відновленню довіри населення до міліції".

  Нагадаємо, глава МВС Аваков вручив державну нагороду лікарю-волонтеру
  Попередній матеріал
  Над територіальними водами України помічені російські винищувачі та розвідники
  Наступний матеріал
  У Києві вшанували пам’ять жертв сталінських репресій