На Донеччині під контролем громадськості перепризначили міліцейських начальників

  В Донецькій області в главку МВС вперше відбулось засідання відкритої кадрової комісії, на якій 11 керівників підрозділів главку та органів внутрішніх справ області пройшли перепризначення. Про це 5-й канал повідомили в прес-службі ГУ МВС України в Донецький області.

  До складу комісії, згідно з повідомленням, увійшли представники громадських організацій, формувань та засобів масової інформації: уповноважений Всеукраїнського комітету охорони прав людини (по Донецькій області) Тамара Киричук, член Громадської ради при ГУМВС області Вольга Шейко, власний кореспондент газети "Голос України" Ліна Кущ і головний редактор інформаційного агентства "Остров" Сергій Гармаш.

  Члени комісії вели бесіду з кандидатами, що прибули на кадрову комісію керівниками та приймали рішення щодо їх перепризначення. Після засідання головний міліціонер Донеччини висловив подяку представникам громадських організацій та ЗМІ за їх роботу у складі комісії і виразив надію про подальшу плідну співпрацю.

  "Сьогодні був створений прецедент, - зазначив керівник Донецького обласного главку МВС Костянтин Пожидаєв. - Я задоволений результатами нашої спільної роботи і висловлюю подяку всім громадським діячам, які взяли в ній участь. … По деяким керівникам наші думки розділилися, але ми прийняли зважене рішення і сподіваємося, що воно принесе тільки позитивні результати".

  Власний кореспондент "Голосу України" Ліна Кущ зауважила, що подібні відкриті кадрові комісії тепер мають стати постійною практикою, щоб новопризначений на посаду керівника співробітник органів внутрішніх справ усвідомлював, що його подальша кар'єра буде залежати не тільки від міліцейських показників, а й від того, наскільки успішно він зможе налагодити контакт з громадянами та ЗМІ і яка думка сформується у громадян про його роботу.

  Попередній матеріал
  МЗС Росії: без зміни Конституції українці втратять можливість самостійного життя
  Наступний матеріал
  Путін підписав закон про розірвання угод з Україною щодо ЧФ