На Чернігівщині розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців, які забезпечували "Сухолуччя"

  Прокуратурою Чернігівської області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, які спонукали підпорядковані лісгоспи до безоплатного постачання щебеню Дніпровсько-Тетерівському лісомисливському господарству (ЛМГ).


  Про це повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

  Як зазначено у повідомленні, державні лісогосподарські підприємства упродовж 2011-2012 років зобов’язували придбати по кількасот тон суміші для дорожнього покриття (щебеню) у вказаної ним фірми, а потім, діючи в порушення вимог законодавства, безоплатно передати цей щебінь ДП "Дніпровсько-Тетерівське ЛМГ". 

  Наразі триває досудове розслідування. 

  Довідково. Дніпровсько-Тетерівське лісомисливське господарство знаходиться у Вишгородському районі Київської області біля села Сухолуччя. На сьогодні воно більш відоме як "мисливське господарство Януковича". Чисельні зловживання при розбудові цього VIP-об’єкту зараз є предметом уваги прокуратури і правоохоронних органів.
  Попередній матеріал
  В окупованому Севастополі виникли серйозні проблеми з водопостачанням
  Наступний матеріал
  Для потреб Нацгвардії без тендеру закуплено ліжка на 6 млн грн.