МВС планує віддати на посівну пальне, конфісковане у Курченка

  Нафтопродукти, які на цей час затримано допоки йде розслідування махінацій компаній, які пов'язують із головою ЦК ВЕТЕК Сергієм Курченко, планують терміново пустити в роботу. Про це на свій сторінці в соцмережі 30 березня повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  "Процес слідства і виявлення активів – бензин, солярка, мазут, нафта – йде вглиб. У рамках справи нафтопродуктів по всій країні вилучено під 100 тис. тонн. І судячи по всьому, ще не фініш. Справа і розслідування далеко не завершено, і чому цьому добру (судячи по всьому народному) чекати? У той час як на посівну країні не вистачає коштів?! Вийшли з ініціативою – негайно продати все вилучене – пустити бензин в роботу, а арешт вже звернути на виторгувані за пальне гроші, розміщені в Нацбанку», – написав Аваков на своїй сторінці в Facebook.

  Крім того міністр повідомив, що вже розробляється відповідний проект постанови Кабінету міністрів 2 квітня, на підставі якого можна буде звернутися в суд – і віддати арештований бензин в "народне господарство".

  "У рамках цієї ж справи зафіксували схему передачу Одеського НПЗ від компанії Курченко на користь одного з російських банків. М'яко кажучи, за нашими оцінками, дуже сумнівну схему. Приступаємо до викриття шахрайства в рамках формальної процедури, з тим, щоб повернути власність заводу в Україну", – зазначив пан Аваков.

  Попередній матеріал
  В аеропорт "Бориспіль" назначено офіційного керівника
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують похолодання і мокрий сніг