5.ua

Мусій: У Мінохорони здоров'я проведено масові звільнення керівної ланки

  Міністр охорони здоров’я Олег Мусій впевнений, що у відомстві почались зміни на краще. Ці зміни розпочато зі звільнення керівників, які не відповідають викликам часу.


  Про це Мусій заявив під час інтерв’ю журналу "PROменеджмент".

  "Зміни (у міністерстві охорони здоров'я – Ред.) все ж таки є. Зміни – це кропітка праця, і найголовніше – закласти системні фундаменти, щоб ці зміни були незворотними. Ми почали закладати такі фундаменти для неможливості повернення назад. Найголовнішим завданням на перші сто днів було знешкодити галузеву мафію і корупцію, яка процвітала десятиліттями. Тут маємо найбільші успіхи: звільнені всі заступники міністра, які були. Крім того, звільнені всі керівники служб, які координує МОЗ. І найважливіше досягнення – звільнення Соловйова (голови Державної служби України з лікарських засобів –Ред.), цього уособлення мафії", - заявив Олег Мусій.

  До того Мусій додав, що із п’ятнадцяти запланованих звільнень у МОЗ – усі керівники і начальники департаментів і управлінь, – звільнені вже десять (станом на 05.06.2014 – Ред.). Окрім того він повідомив, що звільнено "одну з найодіозніших персон - заступника голови Держлікслужби Інну Демченко".

  Нагадаємо, Кабмін поклав персональну відповідальність на міністра охорони здоров'я за зрив кампанії вакцинації цього року.
  Попередній матеріал
  Кабмін поклав персональну відповідальність за зрив програми вакцинації на міністра охорони здоров'я
  Наступний матеріал
  Кличко обіцяє киянам вирішити нинішню "проблему Майдану"
  Loading...