Мінприроди та Мінагрополітики розпочали процес люстрації

  Міністерство екології та природних ресурсів і Міністерство аграрної політики та продовольства розпочнуть процес люстрації відповідно до закону "Про очищення влади", який ухвалений українським парламентом.
  Про це йшлося на брифінгу в Будинку Уряду 1 жовтня за участю Міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника та  Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки.

  "Міністерство екології та природних ресурсів і Міністерство аграрної політики та продовольства сформували відповідні розпорядження щодо перевірки всіх без виключення працівників, і міністрів у тому числі, на відповідність тим критеріям, які є в законі про люстрацію",- повідомив Андрій Мохник, наголосивши, що "на сьогодні суспільство дозріло до розуміння того, що без проведення люстрації – рухатися далі неможливо".

  Водночас він підкреслив, що для виконання такого суспільного запиту потрібна політична воля керівників установ і організацій.

  У свою чергу Ігор Швайка повідомив, що сьогодні у Мінагрополітики відбулася нарада за участю керівників підвідомчих відомств, на якій прийнято рішення протягом десяти днів підготувати списки посадовців, які підпадають під дію зазначеного закону.
  Як відомо, глава держави раніше вже подав законопроект про Антикорупційне бюро до Ради.
  Попередній матеріал
  Україна та Єврокомісія завтра обговорять ціни на російський газ
  Наступний матеріал
  Масовим легкоатлетичним пробігом хмельниччани відсвяткували День міста