Міносвіти і науки назвало нові пріоритети своєї роботи

  Головним пріоритетом в діяльності Міністерства освіти та науки України є підвищення якості освіти. Саме це зазначив у своєму звіті з нагоди 100 днів роботи Уряду міністр Сергій Квіт.


  "Міністерство відмовляється від репресивних функцій і стає партнером навчальних закладів у досягненні якості. Ми також відмовляємося від корупції як складової частини управління", - підкреслив міністр.

  Сергій Квіт особливо наголосив, що міністерство намагається реагувати на всі скарги, які надходять, і жодної не залишити без уваги.

  Також  Сергій Квіт зазначив, що стратегія МОН перш за все пов’язана із законопроектами: "Протягом двох років ми працювали над законопроектом "Про вищу освіту". Він прийнятий у Верховній Раді у першому читанні. На 19 червня він запланований у порядку денному для другого читання. Наступний законопроект – "Про освіту" і стосується реформи у середній освіті. Уже проведено Всеукраїнську нараду освітян, які надали свої пропозиції. Третій законопроект (який майже готовий – Ред.) – "Про науку і наукову діяльність". Цей важливий законопроект стосується інфраструктури розвитку наукових досліджень".

  Міністр окремо повідомив, що змінено структуру державного управління науки і освіти. Зокрема на цей час ліквідовано Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації. Частина його приєднана до структури Міністерства освіти і науки. А на базі іншої частини створено Державну службу з питань електронного урядування, яка передана до компетенції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства.
  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку підготувало пропозиції щодо реформування податкової системи
  Наступний матеріал
  Призначено нового главу Укравтодору