5.ua

Мінохорони здоров'я разом з USAID, націлене на розвиток профілактичної медицини

  Мінохорони здоров'я продовжить співпрацю з міжнародною організацією USAID в напрямку боротьби із соціально небезпечними хворобами. Про це, як повідомляє прес-служба міністерства, йшлося під час зустрічі Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія з представниками USAID в Україні 28 березня.

   Як повідомляється, спільна проектна діяльність МОЗ України та Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з питань боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІД та туберкульозом, а також розвитку репродуктивного здоров’я буде продовжена відповідно до нових напрямків реформування, що здійснюватимуться в медичній галузі.

  "На думку міжнародних представників, напрямки, в яких працює місія, є надзвичайно важливими, і зокрема, завдячуючи їх реалізації, Україна є одним із лідерів скорочення поширення епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу серед населення. Проте заходи з їх реалізації тривають і потребують подальшої уваги з боку нового керівництва МОЗ України", - повідомляє прес-служба МОЗ.

  Також повідомляється, Олег Мусій подякував закордонним партнерам за підтримку, яку вони здійснюють в рамках проектної діяльності в Україні вже тривалий час, а також за допомогу, надану США в лікуванні двох важко постраждалих під час подій на Майдані.

  Він висловив сподівання, що подальша співпраця матиме більш плідний результат та набуде нових ідей, зокрема, враховуючи те русло, в якому вбачаються зміни в реформуванні галузі.

  Серед них Олег Мусій назвав важливим напрямком реформування, де б доречною була б допомога USAID, націленість на профілактичну медицину.

  Попередній матеріал
  Барак Обама закликав Путіна відвести війська від України
  Наступний матеріал
  Військові з Бельбеку та члени їх сімей зараз виїжджають з АР Крим